E-posta Gönderin

bilgi@tenteankara.net

Bizi Arayın

0 312 243 04 55

Sincan Tente
10 Ağustos 20180 Görüntülenme

Profesyonel Tente Hizmetleri

Tente bir alanı ve alanda bulunan insan ya da aracı güneşten, yağmurdan, doludan, kardan koruyan gereçlerdir. İşyerlerinin balkonlarında, otoparklarında, teraslarında kullanılan bu ürün evlerin bahçelerinde de tercih edilmektedir. Ancak işyerlerinde tentelerin kullanım amaçları korunaklı bir bölge oluşturmanın yanında diğer bir amaç reklamdır. Bir işyeri hem misafirlerini yağıştan ve güneşten korumak için, hem de kendi reklamını yapabilmek için tente kullanır. Tente Ankara yıllardır tente sektöründe hizmet veren ve bu alanda profesyonelleşen firmalardan biri. İşletmelerin ihtiyacına uygun tente ürünlerini, reklam içerikleri ile hazırlayabiliyor. Üstelik pergola ve gazebo gibi açık tesislerde sık kullanılan ürünlerin teminini de kısa sürede sağlıyor.

İstenilen Boy ve Ölçülerde

Sıcak havalarda serinlik veren ve soğuk havalarda yağıştan koruyan tente ürünleri işletmelerin çok fazla tercih ettiği estetik ürünlerdir. Aynı zamanda farklı renk ve görünümlerde de tercih edilebilen bu ürünler ile işletmenin markası çok daha, çok daha görünür bir şekilde yansıtılmış olur. Tente Ankara firması istenilen boy ve ölçülerde pergola, tente, gazebo ihtiyacınızı karşılamakta. Sincan tente firmaları arasında en sık tercih edilen bu ekip çift açılımlı tente ürünleri ile restoranların bahçelerini de korunaklı bir bölgeye dönüştürüyor.

Manzaralı Mekânlar İçin Şeffaf Tente

Kış aylarında da hizmet veren ve deniz, dağ, ova gibi manzarası olan mekânlar için Sincan tente firmaları arasında öncü olan Tente Ankara şeffaf ürünler ile hizmet veriyor. Bu ürünler sayesinde mekân, manzarası kapanmadan korunaklı bir hale getiriliyor. Böylelikle tentenin içinde bulunan kişiler yağıştan ve güneşten korunurken, aynı zamanda manzaranın keyfini de çıkarabilir.

Balkonlarınız İçin Körüklü Tente

Atlanabilir körüklü tenteler genellikle balkon ve kapı önü için kullanılmaktadır. Kuaförlerin ve büfelerin çok sık tercih ettiği bu tenteler koyu gölgeleri sayesinde iç tarafı güneşten korur. Aynı zamanda kış aylarında kapanabilme özellikleri sayesinde alandaki ürünleri yağıştan korur. Sincan tente hizmeti veren pek çok firmaya sahip olsa da işletmelerin çoğu Tente Ankara firması ile çalışmayı tercih etmektedir. Çünkü firma tüm Ankara bölgesine tente temin ve kurulum hizmetleri vermektedir. Üstelik son derece uygu fiyatlara ve profesyonel ekip desteği ile.

 

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.