E-posta Gönderin

bilgi@tenteankara.net

Bizi Arayın

0 312 243 04 55

Keçiören Tente
9 Ağustos 20180 Görüntülenme

Tenteler alanında uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte olan firma müşterilerinin yapılan işlerden memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam etmektedir. Uzman kadrosu sayesinde kısa süre içerisinde kaliteli ürünler üretmeyi başaran Keçiören tente hazırlanan tenteleri müşteriler mağdur olmadan kısa zamanda müşterilerine teslim etmektedir. Ürünlerini garantili bir şekilde satan firma, yapımdan kaynaklanan herhangi bir sorun olmasında ücretsiz bir şekilde tamirini yapmaktadır.

Tenteler Hakkında

Tenteler dükkânların, mağazaların ön taraflarında çatı görevi görürler. Mağazaların güneş almalarını önlemek amacı ile üretilen tenteler kullanım amaçlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Evlerde balkonlarda da kullanılabilen ürünlerin kullanım amacına hizmet etmesinin gerekliliğinin yanında ayrıca göz zevkine de uyması gerekmektedir. Üretimleri de buna göre yapılmalıdır. Kullanıcılarının isteklerine göre tenteleri hazırlayan Keçiören tente kullanıcı isteklerinin yanında dükkanın, mağazanın ya da ofisin kullanım amacını da göz önüne alarak üretim yapmaktadır. Ayrıca burada dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da dükkanın güneş alma oranıdır. Tentelerin güneşin gelme açısına göre eğikliğinin ve büyüklüğünün de ayarlaması firma tarafından hesaplanarak uygulanmaktadır.

Tente Çeşitleri

Tenteler kullanıldığı yere göre ayrı türlere ayrılmaktadır. Çift açılımlı tente, raylı tente, körüklü tente, mafsallı tente, şeffaf tente, gazebo, pergole gibi birçok tente çeşidi Keçiören tente tarafından satılmakta ve yerine monte edilmektedir.

Pergole ve Şeffaf Tente

Tente çeşitlerinden olan pergole adındaki ürün kafeler, restoranlar ve pastanelerde kullanılmaktadır. Bu türde alüminyum malzeme kullanılır ve tente üzerine ışıklandırmalar yerleştirilir. Ayrıca bu ürün de diğer ürünlerde olduğu gibi açılır kapanır bir özelliğe sahiptir. Şeffaf tente ürünü de dükkânların güneş haricinde soğuk ve yağmurdan sakınabilmelerine yardımcı olmak amacı ile kullanılmaktadır. Bu tente çeşidi dükkânın önünü tamamen sarar ve içeriye hava ya da su girmesini engeller. Soğuğu tutma özelliği bulunan bu tente şeffaf olarak üretildiği için dükkânda bulunan kişilerin dışarıyı rahat bir şekilde görebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca göze hitap eden tarzı sayesinde de dışarıdan da dükkânın daha güzel gözükmesini sağlamaktadır. Şeffaf tenteler özellikle kış mevsiminde dükkânın soğuktan korunmasını sağlar ve dükkândaki ısının muhafaza edilmesini sağlayarak mağaza sahibinin enerjiden tasarruf etmesine olanak verir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.